2015 m. rugsėjo 12 d., šeštadienis

Diagnozė - TEATRAS

Na ką, pagaliau prasidėjo naujas Juozo Miltinio dramos teatro sezonas (tiksliau, spektakliai buvo rodomi jau rugpjūčio pabaigoje, tačiau tik šiandien sugebėjau prisiversti susikoncentruoti darbui ir prisėsti prie kompiuterio). Neslėpsiu savo jaudulio, nes to laukiau visą vasarą dėl kelių priežasčių: 1. šis sezonas išsiskiria iš praėjusių tuo, kad į teatrų padangę grįžta su trenksmu - net trimis premjeromis, kurios patenkins visų žiūrovų skonius (bet apie tai kitą kartą); 2. vien jau rugsėjo mėnesį bus rodoma daugiau nei 15 spektaklių, ką jau kalbėti apie kitus mėnesius, tad savaitgalio vakarai jau suplanuoti; 3. tiek protas, tiek siela trokšta vadinamojo "kultūrinimosi" ir dvasinio (vertybinio) tobulėjimo, kas labai puikiai pavyksta būtent teatre, na o kas gali būti geriau už savo miesto teatrą (šypsena). 

Kaip ir minėjau, Juozo Miltinio dramos teatras savo sezoną pradės trimis premjeromis - "Prancūziškos skyrybos", "Rūkas virš slėnių" ir "Romantikai". Vieną iš šių premjerų pamatysiu jau šį vakarą, tad tradiciškai pasižadu, kad per 3 dienas po spektaklio pasidalinsiu savo įspūdžiais, susijusiais su šiuo spektakliu šiame BLOG'e bei savo "Facebook" paskyroje. Skaitytojau, jei skaitai šį įrašą, kviečiu Tave šį vakarą (09.12) arba rytojaus vakarą (09.13) praleisti teatre ir pasimėgauti ypatinga premjeros atmosfera teatro salėje. Jei nepavyks tomis dienomis, Tavęs teatras išskėstomis rankomis lauks spalio (ypatingai 10.23 -24 dienomis) ir lapkričio (ypatingai 11.27 - 28 dienomis) mėnesiais. Susimąstyk ir skirk savo laiką tam, kad suteiktum malonumą savo sielai bei turiningai praleistum šaltą ir niūrų rudens vakarą.

Taigi, po ganėtinai keistos vasaros, grįžtu į darbą. Tikiuosi, kad jokie likimo vingiai nepakiš kojos ir netrukdys kuo daugiau nuveikti visuomenės ir teatro labui. O jei ir iškils sunkumų, teks juos kaip nors apeiti. Nes tikėjimas, tvirta valia ir noras būti gamintoju, o ne vartotoju yra varomoji jėga link geresnės visuomenės. O Tu, žmogau, kokį kelią pasirinksi?

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą